telefón: 038 / 532 45 35
otváracie hodiny: Pondelok - Piatok: 7:30 - 16:00 / Sobota: 8:00 - 12:00 / Nedeľa: ZATVORENÉ

O nás

Firma SPOMAT PLUS bola založená v roku 2003 v Topoľčanoch a od svojho vzniku sa zameriava hlavne na predaj spojovacieho a kotviaceho materiálu, elektrického náradia, ručného náradia, záhradnej techniky, nástrojov a potrieb pre domácnosť a dielňu. Ponúkame viac ako 15 000 tovarových položiek k okamžitému predaju a ďalšie široké spektrum tovaru formou objednávky.

U nás nájdete spoľahlivé náradie pre domácich majstrov, ako aj profesionálne náradie pre živnostníkov a priemyselnú výrobu. Medzi našich zákazníkov patria napr. stavebné podniky, strojárske podniky či dielne, remeselníci, ale aj domáci majstri.

Kvalifikovaný a ochotný personál Vám vždy poradí a pomôže s výberom tovaru. Pravidelne pripravujeme rôzne predajné a letákové akcie, v ktorých máte možnosť nakúpiť vybrané produkty za zvýhodnené ceny.

Našou snahou je neustále sa prispôsobovať požiadavkám našich zákazníkov a trhu. Intenzívne pracujeme na zlepšovaní našich služieb a v neposlednom rade sa stále snažíme ponúknuť nové a kvalitné výrobky a služby v čo najlepšej možnej cene. Našou snahou je tak ponúkať zákazníkom tovar spĺňajúci ich najnáročnejšie požiadavky.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

Odber noviniek

prihláste sa k odberu noviniek
a budete informovaný o novinkách ako prvý.